vymalování restaurace Brno

Malování hotelů a restaurací

Vymalování hotelů a restaurací Brno

Provádíme kompletní vymalování hotelů a restaurací Brno. O zakázku malířských prací se postaráme kompletně na klíč. Od výběru barev po vystěhování nábytku po finální úklid interiéru. S námi bude Vaše restaurace doslova zářit novotou a příjemnou atmosférou pro Vaše návštěvníky, kteří se k Vám budou rádi vracet.

Využít můžete cenově výhodný balíček malíř pokojů a tapetování v Brně za souhrou lepší cenu.

Malujeme restaurace i hotely v Brně

malujeme hotely v BrněVaší restauraci nebo hotel vymalujeme kompletně bez  Vaší pomoci na klíč. Pro každý prostor v restauraci nebo hotelu navrhneme vhodný nátěr, podle druhu a intenzity použití konkrétního interiéru v restauraci nebo hotelu v Brně a okolí. Pro kuchyně a společné prostory, které jsou extrémně zatěžovány navrhneme ochranné a speciální nátěry.

Nabízíme zajištění originálních barevných kombinacím míchání barev je již v ceně zakázky. S námi znáte konečnou cenu zakázky předem, nestane se tak, že by Vás konečná cena zakázky malíře pokojů Brno zaskočila, naopak! Nabízíme skvělé ceny malířských prací pro Brno a okolí.

Pracujeme tak, abychom minimálně zatížil chod hotelu nebo restaurace, pracujeme ve svátcích, ale i o víkendech.

Malířství Gilányi Brno

  • kompletní vymalování restaurace v Brně
  • kompletní malířské práce pro hotely
  • výhodné cenové podmínky malířských prací v Brně
  • cenu vymalování znáte vždy předem před započetí prací.

Speciální a ochranné nátěry

vymalujeme kuchyn restaurace v BrněChceme pro Vás odvést tu nejlepší práci! Před započetím malířských prací pro Vaši restauraci nebo hotel v Brně a okolí navrhneme pro každý prostot vhodný nátěr, aby pro danou místnost / interiér efektivně sloužil. Například pro společné prostory, chodby, kuchyně a další vytížené prostory navrhneme speciální ochranné nátěry pro dlouhou trvanlivost a odolnost nátěru.

Spojte se s námi i Vy, napište nebo zavolejte, máme pro Vás skvělou cenu vymalování restaurace nebo hotelu včetně kuchyně v Brně za skvělou cenu!

Malířství Gilányi Brno