vymalování školek a škol v Brně

Malování škol a školek

Malujeme školy a školky v Brně

Provádíme malování škol a školek v Brně a okolí. Jsme Gilányi malířství Brno a nabízíme kompletní služby malíře pokojů Brno. S námi bude Vaše školka nebo škola vymalovaná kvalitně včetně odolných a omyvatelných nátěrů pro namáhané interiéry Vaší školky a školy v Brně.

Kvalitní a odolné nátěry

vymalování školní třídy BrnoPro Vaši školu nebo školku v Brně a okolí zajistíme a na klíč provedeme kompletní vybalování tříd i společných prostor odolnými nebo omyvatelnými barvami. Interiér tříd i společných prostor školy a školky tak bude dětem mnohem lépe a kvalitněji sloužit a bude jej možné využívat efektivně. Omyvatelné nátěry aplikujeme hlavně ve společných prostorách a místech interiérů, které jsou výrazně zatěžovány.

Provádíme malování interiérů, ale i exteriérů, nabízíme natěračské práce pro fasády a ostatní venkovní prostory v originálních barvách dle Vašeho přání.

S námi bude Vaše škola nebo školka vymalovaná přesně podle Vašeho přání.

Malování škol a školek v Brně

  • výhodná cena vymalování
  • kvalitní a rychlé provedení vymalování
  • pro namáhané části interiérů nabízíme omyvatelné nátěry
  • vymalování provádíme kompletně na klíč
  • pro školy a školky nabízíme výhodnější množstevní ceny služeb malíře pokojů Brno

Malíři natěrači Brno

vymalujeme školu školku i byt v BrněPotřebujete vymalovat? Školu, školku či celý dům v Brně? Pro nás žádný problém. Jsme Gilányi Malířství Brno, nabízíme kompletní služby malíře pokojů v Brně a blízkém okolí. Malířské a natěračské práce provádíme na klíč, od vystěhování či odsunutí vybavení a nábytku, přes ošetření stěn před vymalováním až po finální úklid prostoru.

Cenu znáte vždy předem

Máme férové ceny, cenu zakázky malíře pokojů Brno znáte vždy předem a cena se v průběhu realizace vymalování nezvýší!